Nuo 2017 m. balandžio 21 d. dalis investicinių krypčių sujungiamos

Informuojame Jus, kad Mandatum Life Insurance Baltic SE Lietuvos filialas  (toliau – „Mandatum Life Lietuva“), atsižvelgdamas į tai, kad fondų valdymo bendrovė Danske Invest Fund Management Ltd. nusprendė sujungti dalį savo valdomų investicinių fondų, į kuriuos investuojamos to paties pavadinimo „Mandatum Life Lietuva“ investicinės krypties lėšos, nusprendė pertvarkyti savo investavimo kryptis ir sujungti žemiau nurodytas tokios pačios (ar panašios) rizikos lygio ir kitomis savybėmis panašias kryptis.

Investicinių krypčių sujungimas įsigalios nuo 2017 m. balandžio 21 d:

Prijungiama investicinė kryptis: Įsigyjanti investicinė kryptis

Danske Invest Arvo Russia Value Fund
(investavimo rizikos lygis 6 – labai aukštas)

Danske Invest Russia Small Cap Fund
(investavimo rizikos lygis 6 – labai aukštas)

Danske Invest Russia Fund
(investavimo rizikos lygis 6 – labai aukštas)

Danske Invest Real Estate Fund
(investavimo rizikos lygis 6 – labai aukštas)

Danske Invest Nordic Opportunities Fund
(investavimo rizikos lygis 6 – labai aukštas)

Danske Invest European Equity Fund
(investavimo rizikos lygis 5 – aukštas)

Atidžiai peržiūrėkite pakeitimus ir įsitikinkite, kad Jūsų draudimo sutartyje nurodytos investicinės kryptys vis dar atitinka Jūsų investavimo rizikos tolerancijos lygį.

Klientai, turintys prijungiamą ar įsigyjančią kryptį sukaupto kapitalo ar investavimo plano sudėtyje, neprivalo imtis jokių papildomų veiksmų. Sujungimas nesukurs jokių papildomų sąnaudų.

Krypčių sujungimas turės dvi pasekmes:

  • pasikeis turėtos prijungiamos investicinės krypties pavadinimas draudimo sutarties sukauptame kapitale ir/ar investavimo plane;
  • pasikeis turėtos prijungiamos investicinės krypties investicinių vienetų skaičius.

Prijungiamų krypčių investiciniai vienetai bus pakeisti įsigyjančios krypties investiciniais vienetais. Investicinių vienetų kiekis pasikeis dėl sujungiamų ir įsigyjamų krypčių vienetų kainų skirtumo. Vienetų kiekio pasikeitimas neturės jokios įtakos sukaupto kapitalo dydžiui.

Primename, kad sukaupto kapitalo dydį bet kuriai pageidaujamai datai galima peržiūrėti E-gyvybės sistemoje. Informaciją apie visas bendrovės siūlomas investicines kryptis, investicinių vienetų kainų kitimą bei investicinę grąžą, galite rasti skiltyje Investavimas.

Klientas prieš ir po investicinių krypčių sujungimo gali pakeisti investavimo planą ar perskirstyti sukauptą kapitalą pateikdamas atitinkamą investavimo nurodymą E-gyvybės sistemoje arba per Klientų aptarnavimo specialistą.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo specialistus telefonu (5) 210 93 90 arba elektroniniu paštu info@mandatumlife.lt


Similar articles