„Mandatum Life“ – dešimtoje vietoje Europos geidžiamiausių darbdavių sąraše

„Mandatum Life“ pasiekė aukščiausią įvertinimą, kokį tik kada buvo pasiekusios Suomijos bendrovės. 2020 m. vasarį instituto „Great Place to Work“ atliktoje apklausoje „Mandatum Life“ buvo išrinkta geriausia vieta dirbti Suomijoje didelių įmonių kategorijoje. O dabar „Mandatum Life“ atsidūrė dešimtoje vietoje geriausių vietų dirbti Europoje sąraše.

Apklausoje „Geriausios darbo vietos Europoje“ dalyvavo beveik 1,5 milijono darbuotojų iš daugiau nei 3 000 organizacijų iš visos Europos. Kasmet institutas „Great Place to Work“ paskelbia 125 geriausių vietų dirbti sąrašą, kuriame darbovietės pagal organizacijos dydį būna padalintos į keturias kategorijas. Į geriausių darboviečių Europoje sąrašą patekusios organizacijos pasižymi ateities įmonės kultūra, kurioje gera vieta dirbti kuriama visiems.

Europos apklausos sąraše užėmusi dešimtąją vietą, „Mandatum Life“ tapo visų laikų geriausia suomių bendrove didelių įmonių kategorijoje per visą instituto „Great Place to Work“ apklausų istoriją.

„Labai didžiuojuosi bendrovės „Mandatum Life“ sėkme tarptautinėje geriausios vietos dirbti apklausoje ir tuo, kad man tenka vadovauti bendrovei, kurios darbuotojai jaučiasi taip gerai joje dirbdami. Būtent mūsų darbuotojų pastangomis „Mandatum Life“ ir tapo viena iš geriausių darbo vietų Europoje. Buvo svarbus kiekvieno asmens indėlis į šį procesą. Mūsų bendrovė ne tik daug dėmesio skiria klientams ir yra nustačiusi aukšto lygio standartus – jai taip pat būdinga stipri komandinė dvasia ir rūpinimosi kultūra. Tai atsispindi mūsų darbe,“ – komentavo bendrovės vadovas Petri Niemisvirta.

Darbuotojų pasitenkinimas ir bendrovės kultūra sudarė bendrovės „Mandatum Life“ veiklos pagrindą nuo tada, kai 2008 m. buvo atnaujinta bendrovės strategija. „Mandatum Life“ jau dešimt metų iš eilės patenka į geriausių Suomijos darbo vietų sąrašą, o tai byloja apie sėkmingai parengtą ir įgyvendinamą strategiją. Bendrovei „Mandatum Life“ yra svarbūs apklausos metu gauti darbuotojų atsiliepimai, kurių pagrindu bendrovė sistemingai tobulina savo personalo valdymo veiksmus.

Bendrovė įvertinimo kaip viena iš geriausių darbo vietų Europoje sulaukė instituto „Great Place to Work“ ekspertams atlikus darbuotojų pasitenkinimo apklausą ir išanalizavus bendrovių kultūrą. Bendrovės „Mandatum Life“ kultūra yra grindžiama tvirtu bendruomenės jausmu ir parama vienas kitam. Be to, klestintis darbuotojų kolektyvas užtikrina didesnį klientų pasitenkinimą ir geresnius rezultatus.

„Kertinis mūsų sėkmės akmuo – tai, kad mes sėkmingai sukūrėme kultūrą, pagrįstą pasitikėjimu, geru vadovavimu, tolygia hierarchija ir įsipareigojimais. Suformavus itin veiksmingą personalo valdymo praktiką, buvo lengva sukurti gilesnį rūpinimosi lygmenį, padedantį atkreipti dėmesį į smulkesnius dalykus. Daugelį kasdienį gyvenimą gerinančių sumanymų pristato patys darbuotojai, kurie taip pat dalyvauja kuriant naujas praktikas, jų nuomonės atidžiai išklausomos. Mes esame giliai įsitikinę, kad būdami teigiamai nusiteikę ir energingi mes galėsime judėti pirmyn,“ – pasakojo generalinio direktoriaus pavaduotoja ir personalo skyriaus direktorė Jatta Gerdt.


Similar articles