„Mandatum Life“ – antrus metus iš eilės geriausia vieta dirbti Suomijoje

„Mandatum Life“ instituto „Great Place to Work“ apklausoje jau antrus metus iš eilės išrenkama geriausia vieta dirbti Suomijoje didelių organizacijų kategorijoje. Suomijos geriausių darboviečių sąrašą bendrovė įtraukiama jau vienuoliktus metus iš eilės.

Instituto „Great Place to Work“ organizuotame renginyje „Mandatum Life“ buvo paskelbta geriausia vieta dirbti Suomijoje didelių organizacijų kategorijoje. Bendrovė šį titulą pelnė ir 2020 metais. Instituto „Great Place to Work“ sudaromame sąraše „Mandatum Life“ atsiranda jau vienuoliktus metus iš eilės, o pernai taip pat buvo įvertinta kaip dešimta geriausia darbovietė Europoje.

„Mandatum Life“ toliau deda pastangas kurti bekompromisės kokybės ir šaunią verslo kultūrą ir jau antrus metus iš eilės paskelbiama geriausia Suomijos darboviete didelių organizacijų kategorijoje. Bendrovės darbuotojų nuomone, „Mandatum Life“ verslo kultūra yra grindžiama išskirtinai lygiomis galimybėmis, rūpesčiu ir draugiška atmosfera. Paskutinėje „Mandatum Life“ atliktoje apklausoje teiginys „Apskritai vertinant, tai yra puiki vieta dirbti“ buvo įvertintas 95 proc. – tai reiškia, kad 95 proc. darbuotojų sutinka su šiuo teiginiu. Širdį glosto ir tai, kaip sistemingai šiuo neeiliniu laikotarpiu buvo atsižvelgiama į darbuotojus – „Mandatum Life“ tikrai vadovaujasi šūkiu „Visų pirma – žmonės“,“ – pasakoja instituto „Great Place to Work“ (Suomija) vadovė Katriina Grönqvist.

Su ja sutinka ir „Mandatum Life“ vadovas Petri Niemisvirta:

„Tikrai didžiuojuosi puikiais mūsų pasiektais rezultatais. Krizės metu parodėme, kad laikomės savo žodžio ir vadovaujamės bendrovės vertybėmis, tai atsispindi ir apklausos „Great Place to Work“ rezultatuose. Bendrovės „Mandatum Life“ kultūros pagrindą sudaro tvirtas bendruomenės ir tarpusavio paramos jausmas – manau, tai yra svarbūs veiksniai, lemiantys didelį mūsų darbuotojų pasitenkinimą, taip pat ir šiais neeiliniais metais.

Klestinti darbo bendruomenė yra matyti ir už bendrovės ribų. Mes sugebėjome neapibrėžtoje situacijoje teikti savo klientams aukštos kokybės paslaugas, o mūsų klientų pasitenkinimas pernai pasiekė rekordines aukštumas ir tokio lygio išliko visus praėjusius metus. Mūsų personalas tikrai dėl to nusipelno padėkos,“ – teigia P. Niemisvirta.

Kiekvienais metais apklausoje „Great Place to Work“ dalyvauja maždaug 150 organizacijų. Apklausa yra grindžiama tuo, kaip institutas „Great Place to Work“ apibrėžia puikią darbovietę: tai, ar darbovietė yra puiki, lemia darbuotojų pasitikėjimas savo vadovais, didžiavimasis savo darbu ir tai, ar jiems patinka jų kolegos.

Apklausos metu nustatomi reitingai priklauso nuo instituto „Great Place to Work“ ekspertų atliekamo darbuotojų pasitenkinimo tyrimo ir darbovietės kultūros analizės rezultatų. Šiais metais darbuotojų apklausą sudarė 61 teiginys. Šie teiginiai buvo padalyti į penkias kategorijas: patikimumas, pagarba, sąžiningumas, pasididžiavimas ir draugiškumas. Analizuojant darbovietės kultūrą, daugiausiai dėmesio skiriama organizacijos personalo praktikai, taip pat atsižvelgiama į tai, kaip ši praktika padeda formuoti į darbuotojus orientuotą personalo kultūrą.

Puikūs rezultatai

Analizuojant visus skirtingų sričių įvertinus, galima matyti, kad bendrovei „Mandatum Life“ ir vėl pavyko pasiekti puikių rezultatų, net lyginant su rekordiniais praėjusių metų rodikliais. Rezultatai rodo, kad bendrovei pavyko sukurti puikią darbo aplinką – bendrovę „Mandatum Life“ kaip darbdavį rekomenduotų net 93 proc. (2020 m. – 91 proc.) darbuotojų. Mūsų pasitikėjimo indeksas, pagal kurį matuojamas bendras darbuotojų pasitenkinimas, vėl buvo aukščiausias per bendrovės istoriją – 91 proc. (2020 m. – 86 proc.).

Bendrovės „Mandatum Life“ rezultatų pavyzdžiai

Bendras pasitikėjimo indekso įvertinimas (visų teiginių vidurkis) – 91 proc. (2020 m. – 86 proc.)
„Apskritai, tai yra puiki vieta dirbti“ – 95 proc. (2020 m. – 92 proc.)
„Mano nuomone, mes naudojame tinkamus būdus palaikyti ryšius su visuomene“ – 94 proc. (2020 m. – 87 proc.)
„Čia visi darbuotojai traktuojami lygiai, nepriklausomai nuo jų kilmės“ – 99 proc. (2020 m. – 95 proc.)
„Čia darbuotojai traktuojami lygiai, nepriklausomai nuo jų lyties“ – 94 proc. (2020 m. – 91 proc.)
„Rekomenduočiau bendrovę „Mandatum Life“ kaip darbdavį“ – 93 proc. (2020 m. – 91 proc.)
Į apklausos klausimus atsakiusių darbuotojų koeficientas – 95 proc. (2020 m. – 90 proc.)


Similar articles