Mandatum Life Allocation krypčių apžvalga, 2020 m. liepos mėn.

Mandatum Life Allocation krypčių grąžos liepos mėn. sudarė nuo +0,3 % iki +0,5 %.

Įmonių pasitikėjimas atsigavo ir pasiekė ikikrizinį lygį, tačiau daugelis įmonių vis dar atideda dideles investicijas. Pirmosios viruso bangos metu jos suvaldymui įvestos ribojimo priemonės vasarą buvo palaipsniui panaikintos, o tai leido ekonomikai atsigauti. Panaikinus apribojimus, virusas vėl pradėjo plisti. Kol kas finansų rinkos reaguoja su viltimi, jog bus galima išvengti drastiškų ribojimo priemonių. Vasarą centriniai bankai pranešė, kad tol, kol bus būtina, taikys mažiau griežtą pinigų politiką. Tuo pačiu metu centriniai bankai paragino vyriausybes aktyviau vykdyti fiskalines paskatas. JAV ir Kinijos santykiai tebėra įtempti, o šalys apribojo viena kitos technologijų sektoriaus kompanijų veiklą savo teritorijoje. Artėjant rudeniui įsibėgėjusios JAV prezidento rinkimų kampanijos gali dar labiau paaštrinti situaciją.

Esame atsargūs dėl akcijų turto klasės ir šioje kategorijoje daugiausia dėmesio skiriame stabilesnėms nei vidutiniškai įmonėms bei sektoriams.

Premijos už įmonių obligacijų kredito riziką tapo mažesnės, o kainos kilo dėl centrinių bankų skatinamos pinigų politikos ir išplėstų vertybinių popierių pirkimo programų. Kaip mes pastebime, ilgalaikės įmonių obligacijų grąžos lūkesčiai pagerėjo, palyginti su padėtimi prieš koronaviruso krizę, nors grąžos lūkesčiai akivaizdžiai susilpnėjo nuo trumpalaikių aukštumų kovo mėn.

Į kai kurios alternatyvių investicijų projektus kapitalas dar nėra visiškai investuotas, o pasikeitusi rinkos situacija suteikia galimybę atlikti naujas investicijas patrauklesnėmis sąlygomis nei anksčiau. Mes orientuojamės į privačių skolų investicijas, nekilnojamojo turto plėtros projektus ir didelio pinigų srauto turtą.

Mandatum Life Allocation Fixed Income
Mandatum Life Allocation 25
Mandatum Life Allocation 50
Mandatum Life Allocation 80
Mandatum Life Allocation Equity


Similar articles