Mandatum Life Allocation krypčių apžvalga, 2020 m. lapkričio mėn.

Mandatum Life Allocation krypčių grąžos lapkričio mėn. sudarė nuo +0,96 % iki +8,44 %.

Teigiamos naujienos apie vakcinas nuo „Covid-19” viruso lapkričio mėnesį sustiprino ekonomikos augimo perspektyvas, o tai taip pat turėjo teigiamos įtakos finansų rinkoms. Tai sudarė sąlygas nuosaikiam palūkanų normų lygio JAV padidėjimui. Geriausiu atveju viliamasi, jog vakcina gali sustabdyti galimos trečiosios ligos bangos išplitimą, panaikindama poreikį nustatyti tokius pat griežtus apribojimus kaip ir anksčiau. Laisvesni apribojimai suteiktų žmonės daugiau galimybių vartoti, o tai pagerintų perspektyvą sektoriuose, kurie ypatingai nukentėjo nuo apribojimų.

Atitinkamai labiausiai koronaviruso paveikti sektoriai teigiamai priėmė naujienas apie išrastas vakcinas ir tai lapkritį sustiprino pasitikėjimą bei aktyvumą rinkose. Todėl nuosaikiai pakoregavome investicijas į akcijas į labiau cikliškesnį kursą. Paskirstant investicijas geografiškai, didėjant cikliškesnių sektorių daliai portfeliuose, reikėjo didinti svertą į Europos ir besivystančių rinkų regionus. Lygiagrečiai, JAV įmonių, kurių veikla nukreipta į technologijas ir vartojimo prekes, dalis buvo sumažinta.

Premijos už įmonių obligacijų kredito riziką tapo mažesnės, o kainos kilo dėl centrinių bankų skatinamos pinigų politikos ir išplėstų vertybinių popierių pirkimo programų. Tuo pačiu, sumažėjo grąžos lūkesčiai. Mes šiek tiek padidinome grynųjų pinigų ir lygiaverčių pinigų rinkos priemonių investicijų svorį, nes patrauklių investavimo galimybių fiksuoto pajamingumo turto klasėje yra ribotas. Spalio pabaigoje pasinaudojome susilpnėjusios rinkos situacija ir papildomai investavome į „Mandatum Life Opportunistic Loan Strategy” investicinį krepšelį.

Alternatyviose investicijose, mes orientuojamės į privačių skolų investicijas, nekilnojamojo turto plėtros projektus ir didelio pinigų srauto turtą. Investuodami į privačių akcijų fondus, mes esame aktyvūs rinkdamiesi, ieškome atskirų projektų, kurie nėra pagrįsti skolomis. Esame aktyvūs rinkdamiesi ir ieškome atskirų projektų, kurie nėra pagrįsti skolomis. Mes įsipareigojome investuoti į privačių akcijų kryptį remdamiesi „Mandatum Life“ investavimo kartu modeliu, kuris investuoja į Šiaurės šalių augančias įmones.

Mandatum Life Allocation Fixed Income
Mandatum Life Allocation 25
Mandatum Life Allocation 50
Mandatum Life Allocation 80
Mandatum Life Allocation Equity+


Similar articles