Mandatinis turto valdymas

Pasinaudokite visomis mūsų pasiūlymo ir profesionalų žinių teikiamomis galimybėmis

Mandatinio turto valdymo paslauga – tai galimybė pasinaudoti geriausiomis investavimo idėjomis.

Jūs gausite mandatinio turto valdymo paslaugą, teikiamą 100 000 EUR viršijančiam investiciniam turtui.

Būdami mandatinio turto valdymo paslaugos klientais, galėsite naudotis visais profesionalių investicijų valdytojų įžvalgų ir kompetencijos teikiamais privalumais, be to, Jums nereikės asmeniškai dalyvauti priimant investicinius sprendimus dėl investicijų portfelio sudėties keitimo. Kartu su jūsų asmeniniu konsultantu nustatysite Jūsų poreikius atitinkančią investicijų strategiją, pagal kurią turto valdytojas priims sprendimus dėl turto investavimo.

Mūsų tikslas – stabili Jūsų investicijų grąža ilguoju laikotarpiu. Tai reiškia, kad rizikos lygį parenkame atsižvelgdami į vyraujančias rinkos sąlygas ir, jei būtina, sparčiai reaguojame į rinkos pokyčius. Mandatinio turto valdymo paslauga teikiama pagal investicinio draudimo sutartį.

Domina galimybė tapti mūsų klientu? Palikite žinutę, kad susisiektume su jumis »
Norėtumėte investuoti mažesnę nei 100 000 EUR sumą? »

Ką mes siūlome mūsų klientams

Jums padės lojalus asmeninis konsultantas, žinantis Jūsų vertybes, lūkesčius ir tikslus. Jis daugiausia dėmesio skirs su Jumis sutarto plano įgyvendinimui. Kai pasaulinės sąlygos arba jūsų aplinkybės ar poreikiai keisis, Jūsų asmeninis konsultantas į tai reaguos. Visuomet stengsimės pasiūlyti Jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą.

  • Jūsų asmeninis konsultantas bendraus su Jumis sutartu būdu.
  • Turto valdymo paslaugomis naudositės sudarydami investicinio draudimo sutartį, suteiksiančią Jums galimybę lengvai keisti investicijų objektus bei išvengti papildomos pajamų apmokestinimo naštos.
  • Turėsite galimybę konsultuotis su mūsų ekspertais investicinio draudimo ir draudimo apsaugų klausimais.
  • Lengvai ir patogiai galėsite stebėti savo investicijas, naudodamiesi turto valdymo sutarčių peržiūros sistema E-turto valdymas.
  • Mažiausiai keturis kartus per metus gausite turto valdymo ataskaitą.

Investavimas pagal draudimo sutartį

Investavimas pagal draudimo sutartį tinkamas tiek norint taupyti, tiek investuoti, siekiant padidinti bei valdyti turtą ir padidinti artimųjų finansines garantijas. Mūsų turto valdymo paslaugos teikiamos pagal draudimo sutartį, o tai reiškia, kad galite keisti investavimo objektus be mokestinių pasekmių. Papildomai investuojant kapitalas visuomet didėja.

Turto valdymo paslaugų taisyklės Nr.WM17, informacija draudėjui ir kainynai