Mandatum Life

Kas penktas suserga sunkia liga

Apdrauskite savo gyvybę ir sveikatą

Draudimo taisyklės

Kas penktas

Ar žinote, kad daugiau nei kas penktam lietuviui iki 65-erių metų diagnozuojama sunki liga – vėžys, miokardo infarktas ar insultas?* Dauguma susirgusiųjų pasveiksta, bet, kol sveiksta, netenka darbingumo ir įprastinių pajamų. Tam, kad galėtumėte finansiškai apsaugoti savo kasdienybę ir sutelkti dėmesį į sveikatą, Jums reikėtų vienkartinės bent metų atlyginimo dydžio išmokos. Bendrovėje „Mandatum Life" teiraukitės būtent Jums paruošto asmeninio gyvybės rizikos ir kritinių ligų draudimo pasiūlymo – užsitikrinkite, kad po sunkios ligos turėsite visas galimybes grįžti į normalų gyvenimą.

Ateikite į nemokamą konsultaciją »

  • * Šaltinis: Lietuvos higienos institutas, www.hi.lt

Kas yra „Mandatum Life“ kritinių ligų draudimas
ir kaip jis veikia?

Draudimo nuo kritinių ligų suma išmokama vieną kartą, jei apsidraudusiajam diagnozuojama sunki liga iš kritinių ligų sąrašo. Išmoka yra lygi draudimo sumai ir gali siekti 100 000 Eur. Ji nėra apmokestinama jokiais mokesčiais. Visus draudimo pinigus Jūs galėsite naudoti pagal savo poreikius.

Draudimo išmoka mokama diagnozavus tokias ligas: vėžys, miokardo infarktas, insultas, inkstų funkcijos nepakankamumas, išsėtinė sklerozė, atlikus vainikinių širdies kraujagyslių šuntavimo operaciją, vidaus organų ar kaulų čiulpų transplantaciją ir kt. Visą kritinių ligų sąrašą rasite čia.


Prieš priimant sprendimą sudaryti gyvybės draudimo sutartį, atidžiai susipažinkite su sutarčiai taikomomis draudimo taisyklėmis (atkreipkite dėmesį į draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius), kainynu, kitomis draudimo sutarties sąlygomis bei pasikonsultuokite su specialistu.

„Mandatum Life“ – profesionalios gyvybės draudimo ir investavimo paslaugos

  • Bendrovė „Mandatum Life“, kaip ir „If draudimas“, yra „Sampo“ grupės dalis
  • Daugiau nei 140 metų patirties
  • Daugiau nei 250 000 privačių ir 25 000 verslo klientų „Mandatum Life“ grupėje

Ateikite į nemokamą konsultaciją

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą

Dėkojame, Jūsų konaktinę informaciją gavome. Netrukus su jumis susisieksime.