Kai ištinka bėda

article (1)

Pasveikti po sunkios ligos trunka ilgai. Užsitęsusio nedarbingumo metu, jums vis tiek reikia pinigų kasdienėms išlaidoms, paskolos įmokoms mokėti ir, jei reikia, sumokėti už tolimesnį gydymą. Sugebėdami neprarasti finansinio stabilumo, galite lengviau įveikti stresą dėl gyvenimo netikėtumų. Gavę vienkartinę išmoką, turėsite laiko vėl pradėti gyventi savo pasirinktomis sąlygomis.

Už papildomas pajamas laimės neįgysi, bet praradęs pajamas, neteksi ir jos

Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje atlikto tyrimo rezultatai1 rodo tiesioginį ryšį tarp pajamų ir laimės. Remiantis šio tyrimo rezultatais, didesnės pajamos neturi didelės įtakos laimei, tačiau pajamas praradus, nukenčia ir laimės jausmas. Iš kitos pusės, tyrimas parodė, kad skrupulingi žmonės praradę pajamas kenčia akivaizdžiai labiau nei kiti. Taigi, norint būti laimingu, svarbu ne didinti pajamas, bet užtikrinti savo finansinį stabilumą.

„Mūsų rizikos tyrimas parodė, kad gyventojai sunkias ligas vertina kaip didžiausią rizikos veiksnį pragyvenimo šaltiniui, tačiau vis tiek nesiima jokių apsisaugojimo priemonių. Susirgę kritine liga, tegalvosite vien apie savo sveikatą. Pasveikti bus lengviau, jei nereikės rūpintis pragyvenimo šaltiniu,“ – teigia bendrovės „Mandatum Life“ plėtros vadovas Ilkka Ylenius.

Finansinis stabilumas

Draudimo tyrimas2 rodo, kad esame labiau linkę apsidrausti nuo turtinės žalos, nei nuo žalos asmeniui. Ir nors draudimo versle turtinę žalą įkainoti yra paprasčiau, ilgai trunkančios kritinės ligos ir nelaimingi atsitikimai laikomi didžiausia grėsme finansinei gerovei.article

„Kas penktam iš mūsų iki sulaukiant 65 metų diagnozuojama kritinė liga3. Tai gali nutikti pačiame jėgų žydėjime, kai apstu įsipareigojimų namams, vaikams, kasdienei rutinai. Kritinių ligų draudimas suteikia finansinio stabilumo, kai negalite dirbti. Toks draudimas gali būti suteikiamas tiek asmenims, tiek bendrovėms,“ – nurodo Ylenius.

„Pasveikti bus lengviau, jei nereikės rūpintis pragyvenimo šaltiniu.“

Kritinės ligos draudimo suma sumokama kaip vienkartinė išmoka, kai jums diagnozuojama draudimo sutarties sąlygose4 nurodyta kritinė liga arba esate nuo jos gydomas. Ligos ir medicinos procedūros, už kurias gali būti mokama išmoka, yra šios: vėžys, miokardo infarktas, insultas, inkstų nepakankamumas, išsėtinė sklerozė, vainikinių arterijų šuntavimas bei organų arba kaulų čiulpų transplantacija. Ką daryti su šiais pinigais – išleisti juos kasdieniams poreikiams tenkinti, grąžinti dalį būsto paskolos ar pan. – sprendžiate jūs pats.

„Dauguma išgyvena, bet nustoja dirbti. Pakankama vienkartinė išmoka padės užtikrinti, kad jūsų kasdieniai poreikiai bus patenkinti, o jūs galėsite visą savo dėmesį skirti tam, kad pasveiktumėte,“ – baigdamas taria Ylenius.

Teiraukitės asmeninio pasiūlymo >>

Šaltiniai:
1 http://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/0146167216634060
2 Draudimo tyrimas (suomių k.)
3 Daugiau nei kas penktam lietuviui iki 65-erių metų diagnozuojama sunki liga – vėžys, miokardo infarktas ar insultas (Šaltinis: Lietuvos higienos institutas, www.hi.lt)
4 Draudimo taisyklės


Similar articles