Investuokite papildomas įmokas ir pasinaudokite GPM lengvata

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant metų pabaigai siūlome Jums apsvarstyti galimybę investuoti papildomas įmokas pagal savo investicinio draudimo sutartį su periodinėmis įmokomis ir susiskaičiuoti, ar naudojatės visa Jums suteikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata.

2017 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais sumokėtoms papildomoms įmokoms taikysime nuolaidą – standartinis 5% įmokos mokestis bus sumažintas iki 2,5%. Tai puiki proga investuoti papildomai ir pasinaudoti GPM lengvata! Minimali papildomos įmokos, kuriai taikoma akcija, suma – 100 EUR.

Maksimalią draudimo įmokos sumą, nuo kurios galite pasinaudoti lengvata, sužinosite pasinaudoję GPM lengvatos skaičiuokle. Informaciją apie sutarčių apmokestinimą rasite čia.

Jeigu Jums reikėtų detalesnės informacijos ar kiltų klausimų, kviečiame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai Jums patogiu metu. Mūsų darbuotojai padės apskaičiuoti maksimalią įmoką, kuriai būtų taikoma GPM lengvata, ir pasirinkti investicines kryptis iš siūlomo investicinių krypčių sąrašo.

Taip pat galite skambinti ar užeiti į bet kurią „Mandatum Life“ atstovybę:
Vilniuje – Saltoniškių g. 2, tel.: (8 5) 210 93 90
Kaune – Savanorių pr. 221, tel.: (8 37) 460 087
Klaipėdoje – „Mandatum Life“ priklausomų tarpininkų biuras – Liepų g. 5, tel.: (8 46) 219 489.

Svarbu: Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad mokant papildomą įmoką banko pavedimu, laukelyje „Mokėjimo paskirtis” reikėtų įrašyti, jog tai papildoma įmoka, kad ji nebūtų užskaityta kaip avansinis mokėjimas į jūsų draudimo sutartį.


Similar articles