Investuokite papildomas įmokas ir pasinaudokite GPM lengvata

Artėjant metų pabaigai siūlome Jums apsvarstyti galimybę sumokėti papildomas įmokas pagal savo investicinio draudimo sutartį su periodinėmis įmokomis ir susiskaičiuoti, ar naudojatės visa Jums suteikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata.

2021 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais sumokėtoms papildomoms įmokoms taikysime nuolaidą: įmokos mokestis bus sumažintas iki 2,5 %. Minimali papildomos įmokos, kuriai taikoma akcija, suma – 100 EUR.

Draudimo įmokų sumą, kuriai būtų taikoma maksimali GPM lengvata, sužinosite pasinaudoję GPM lengvatos skaičiuokle. Informaciją apie sutarčių apmokestinimą rasite čia.

Jeigu Jums reikėtų detalesnės informacijos ar kiltų klausimų, kviečiame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai. Mūsų darbuotojai padės suskaičiuoti įmoką, kuriai būtų taikoma maksimali GPM lengvata, ir pasirinkti investicines kryptis iš siūlomo investicinių krypčių sąrašo.

Taip pat galite skambinti į „Mandatum Life Lietuva“ atstovybę:
Vilniuje – Saltoniškių g. 2, tel.: (8 5) 210 93 90
Kaune – Savanorių pr. 221, tel.: (8 37) 460 087
Klaipėdoje – „Mandatum Life Lietuva“ priklausomų tarpininkų biuras – Pievų Tako g. 21, tel.: (8 46) 219 489.

Svarbu: Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mokant papildomą įmoką, laukelyje „Mokėjimo paskirtis” reikia įrašyti, jog tai papildoma įmoka ir sutarties numerį.


Similar articles