Investuokite papildomas įmokas ir pasinaudokite GPM lengvata

Artėjant metų pabaigai siūlome Jums apsvarstyti galimybę sumokėti papildomas įmokas pagal savo investicinio draudimo sutartį su periodinėmis įmokomis ir susiskaičiuoti, ar naudojatės visa Jums suteikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata.

2019 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais sumokėtoms įmokoms į papildomą kapitalą taikysime nuolaidą – įmokos mokestis bus sumažintas iki 2,5%. Tai puiki proga investuoti papildomai ir pasinaudoti GPM lengvata! Maksimalią draudimo įmokos sumą, nuo kurios galite pasinaudoti lengvata, sužinosite pasinaudoję GPM lengvatos skaičiuokle. Informaciją apie sutarčių apmokestinimą rasite čia.

Jeigu Jums reikėtų detalesnės informacijos ar kiltų klausimų, kviečiame užsiregistruoti asmeninei konsultacijai Jums patogiu metu. Mūsų darbuotojai padės apskaičiuoti maksimalią įmoką, kuriai būtų taikoma GPM lengvata, ir pasirinkti investicines kryptis iš siūlomo investicinių krypčių sąrašo.

Taip pat galite skambinti ar užeiti į bet kurią „Mandatum Life Lietuva“ atstovybę:
Vilniuje – Saltoniškių g. 2, tel.: (8 5) 210 93 90
Kaune – Savanorių pr. 221, tel.: (8 37) 460 087
Klaipėdoje – „Mandatum Life Lietuva“ draudimo agento biuras – Liepų g. 5, tel.: (8 46) 219 489.

Svarbu: Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad mokant papildomą įmoką banko pavedimu, laukelyje „Mokėjimo paskirtis” reikia įrašyti, jog tai papildoma įmoka ir nurodyti sutarties numerį.


Similar articles