Investicinis draudimas

Taupykite lengvai ir efektyviai, pasinaudodami investiciniu draudimu

Bendrovė „Mandatum Life“, teikdama investicinio draudimo paslaugą, suderina taupymą ir gyvybės draudimo apsaugą. Tai teisingas pasirinkimas, jei norite taupyti išmaniai ir pasinaudoti ilgalaikių diversifikuotų investicijų teikiamais privalumais. Be to, investicinis draudimas yra lankstus, jei investavimo laikotarpiu Jūsų tikslai kinta. Galime Jums pasiūlyti taupymo ir investavimo būdą, atitinkantį jūsų poreikius ir tikslus. Pasirenkant tinkamiausią variantą, svarbu viskas – investavimo laikotarpis, tikslinė grąža, pageidaujamas rizikos lygis ir tai, kaip aktyviai norėtumėte valdyti savo investicijas.

Taupyti per investicinio draudimo sutartį gali būti paprasta. Jei Jūsų tikslai pasikeičia, galite peržiūrėti savo investicijų grąžos lūkesčius ir su investavimu susijusios rizikos toleravimo lygį.

  • Galite pasirinkti aktyviai valdomas Allocation kryptis, kurios yra patogus būdas kaupti kapitalą. Jums tereikia pasirinkti geriausiai Jūsų pageidautiną rizikos lygį atitinkančią investavimo strategiją – investavimo kryptį, o mūsų investicijų valdytojai pasirūpins Jūsų turtu.
  • Jei investavimo srityje turite didelę patirtį, galite pasirinkti patys iš plataus „Mandatum Life“ ir mūsų partnerių investicinių sprendimų, į kuriuos investuojamos investicinių krypčių lėšos, sąrašo. Jūsų investicijų grąža priklauso nuo Jūsų pasirinkto investavimo objekto vertės kitimo.

Investicinio draudimo privalumai

Sutarties sąlygų lankstumas leidžia aktyviai ir efektyviai valdyti lėšas. Tai svarbu, nes sudarant ilgalaikio draudimo ir kaupimo sutartis ypač svarbu turėti galimybę lanksčiai valdyti sutartį, pritaikant ją prie Jūsų besikeičiančių poreikių.

Lankstumas: suteikia galimybę taupyti lengvai. Galite investuoti ir taupyti didesnę pinigų sumą iš karto arba mažesnes sumas reguliariai. Jei norite, galite, atsižvelgami į pasirinktos sutarties sąlygas, kuriam laikui sustabdyti įmokų mokėjimą ar nenutraukiant draudimo sutarties atsiimti dalį sukaupto kapitalo.

Patogumas: naudodamiesi E-gyvybė sistema galite stebėti, kaip kinta Jūsų kaupiamas kapitalas, ir keisti investicines kryptis.

Mokesčių lengvatos: Būdami mūsų klientais, visuomet investuojate investicinio draudimo sutarties pagrindu, o tai suteikia Jums galimybę keisti investavimo objektus, nepatiriant papildomos pajamų apmokestinimo naštos. Mokėdami įmokas į investicinio draudimo sutartis, galite pasinaudoti Jums suteikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata.

Taisyklės, kainynai ir informacija draudėjui