Taupykite

Reguliariai taupydami, galėsite įgyvendinti savo svajones ir pasiekti savo tikslus

Ar svajojate turėti vasarnamį, sutaupyti vaikų ateičiai ar apkeliauti visą pasaulį? O galbūt jūsų tikslas – užsitikrinti sau dvasios ramybę ir finansinį stabilumą? Pradėkite taupyti šiandien – ne dėl pinigų, dėl savo gyvenimo. Taupydami, galėsite įgyvendinti savo svajones ir pasiekti savo tikslus.

Tuo pačiu sukaupsite lėšų nenumatytoms išlaidoms. Reguliariai atidėti verta net ir nedideles sumas, kadangi ilgainiui jūsų pinigai ims uždirbti pinigus ir jūsų santaupų vertė augs. Jeigu ketinate taupyti ilgą laiką ir išvengti papildomų mokesčių, derėtų susimastyti apie taupymą per investicinį gyvybės draudimą.

Taupyti sudarius investicinio draudimo sutartį labai paprasta. Jums nereikia rūpintis draudimo sutartimi, nebent pageidaujate aktyviai stebėti padėtį rinkoje arba jeigu pasikeičia jūsų tikslai. Kokios grąžos sieksite ir kokia bus su investicijomis susijusi rizika galite nuspręsti patys.

Investicinis gyvybės draudimas padeda Jums sutaupyti mokesčių. Taip pat, savo taupomų lėšų investavimui galite susidaryti tokį investavimo planą kokio pageidaujate.

Mokesčių lengvatos

Būdami mūsų klientais, visuomet investuojate investicinio draudimo sutarties pagrindu, o tai suteikia Jums galimybę keisti investavimo objektus, nepatiriant papildomos pajamų apmokestinimo naštos. Mokėdami įmokas į investicinio draudimo sutartis, galite pasinaudoti Jums suteikiama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata. Paskambinkite (8 5) 210 9390 arba parašykite info@mandatumlife.lt ir suteiksime Jums daugiau informacijos.

Taisyklės, kainynai ir informacija draudėjui