Mandatum Life LietuvaMandatum Life Lietuva

Mandatum Life klientų aptarnavimo skyriuose priimame tik iš anksto užsiregistravusius klientus, turinčius galiojantį galimybių pasą. Daugiau informacijos čia.

Mandatum Life E-gyvybė sistema

Teenused

Valdykite savo sutartį internetu - tai patogu ir paprasta!

Naudodamiesi nemokama Mandatum Life Lietuva Elektroninių paslaugų teikimo internetu sistema E–gyvybė, kuri skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, Jūs galite:

  • stebėti savo sutartyje sukauptą kapitalą, peržiūrėti pasirinktas investicines kryptis, sumokėtas įmokas, gautas išmokas, draudimo apsaugų sumas ir kitą sutarties informaciją;
  • operatyviai perskirstyti sukauptą kapitalą ir pakeisti naujų įmokų investavimo planą (investicines kryptis bei investavimo proporcijas), atnaujinti savo kontaktinę informaciją.

Uudised

Mandatum Life-ist

Registruokitės konsultacijai

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą


Užpildydami kontaktinę formą Jūs sutinkate, kad Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas tvarkys Jūsų pateiktą asmeninę informaciją siekiant pakviesti Jus į konsultaciją. Formoje nepateikite su sveikata susijusios informacijos.

Noriu gauti rinkodaros informaciją apie Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g.2, Vilnius) (toliau - Mandatum Life) siūlomus produktus bei paslaugas ir sutinku, kad Mandatum Life ar jo įgalioti atstovai kreiptųsi į mane telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) ar elektroniniu paštu su tikslu teikti man rinkodaros informaciją :

Esu informuotas, kad turiu teisę bet kada atšaukti šį savo sutikimą, pateikęs tokį savo prašymą el.paštu info@mandatumlife.lt.

Daugiau informacijos Privatumo politikoje

Ačiū! Artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist