Mandatum Life LietuvaMandatum Life Lietuva

Gerbiami klientai, Siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 plitimo galimybę, konsultuosime Jus telefonu ir mielai padėsime nuotoliniu būdu išspręsti kilusius klausimus. Mandatum Life atstovybėse susitikimai su klientais galimi TIK iš anksto užsiregistravus. Visais rūpimais klausimais prašome skambinti: Vilniuje 8 5 210 9390, Kaune 8 37 460087, arba rašyti info@mandatumlife.lt (nurodant savo kontaktinį telefono numerį). Būkite sveiki ir saugokite save bei artimuosius – Jūsų Mandatum Life.

Mandatum Life E-gyvybė sistema

Teenused

Valdykite savo sutartį internetu - tai patogu ir paprasta!

Naudodamiesi nemokama Mandatum Life Lietuva Elektroninių paslaugų teikimo internetu sistema E–gyvybė, kuri skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, Jūs galite:

  • stebėti savo sutartyje sukauptą kapitalą, peržiūrėti pasirinktas investicines kryptis, sumokėtas įmokas, gautas išmokas, draudimo apsaugų sumas ir kitą sutarties informaciją;
  • operatyviai perskirstyti sukauptą kapitalą ir pakeisti naujų įmokų investavimo planą (investicines kryptis bei investavimo proporcijas), atnaujinti savo kontaktinę informaciją.

Kaip užsisakyti šią paslaugą?

Šią paslaugą šiuo metu gali užsisakyti draudėjai, turintys mobilųjį parašą, su visateise „Smart-ID“ paskyra arba per Swedbank arba Luminor|DnB internetinius bankus.

  • Draudėjai fiziniai asmenys E-gyvybės elektroninių paslaugų sistemoje turi susipažinti su Elektroninių paslaugų teikimo taisyklėmis bei pateikti prašymą aktyvuoti draudėjo prieigą prie E-gyvybės elektroninių paslaugų sistemos paspaudžiant po Elektroninių paslaugų teikimo taisyklėmis esantį mygtuką Patvirtinti;
  • Draudėjai juridiniai asmenys turi pasirašyti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Dėl sutarties sudarymo kreiptis į Mandatum Life atstovus.

Uudised

Ateikite į nemokamą konsultaciją

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą


Užpildydami kontaktinę formą Jūs sutinkate, kad Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas tvarkys Jūsų pateiktą asmeninę informaciją siekiant pakviesti Jus į konsultaciją.

Noriu gauti rinkodaros informaciją apie Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g.2, Vilnius) (toliau - Mandatum Life) siūlomus produktus bei paslaugas ir sutinku, kad Mandatum Life ar jo įgalioti atstovai kreiptųsi į mane telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) ar elektroniniu paštu su tikslu teikti man rinkodaros informaciją :

Esu informuotas, kad turiu teisę bet kada atšaukti šį savo sutikimą, pateikęs tokį savo prašymą el.paštu info@mandatumlife.lt.

Daugiau informacijos Privatumo politikoje

Ačiū! Artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist

Valdykite savo sutartį internetu - tai patogu ir paprasta!