Mandatum Life LietuvaMandatum Life Lietuva

Gerbiami klientai, remdamiesi Vyriausybės nutarimu, nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Mandatum Life atstovybėse priimsime klientus, turinčius galiojantį galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą, ir TIK iš anksto užsiregistravus. Kviečiame visais rūpimais klausimais skambinti Vilniuje 8 5 210 9390, Kaune 8 37 460087, Klaipėdoje 8 46 219489 arba rašyti info@mandatumlife.lt (nurodant savo kontaktinį telefono numerį). Būkite sveiki ir saugokite save bei artimuosius – Jūsų Mandatum Life.

Atsakingas investavimas

Teenused

„Mandatum Life” visose savo investicijose remiasi atsakingo investavimo principais ir požiūriu. Mes tikime, kad ilgainiui atsakingos bendrovės, kaip investiciniai objektai, veiks geriau dėl palankesnių augimo perspektyvų ir labiau nuspėjamų išlaidų pokyčių. Susipažinkite su „Mandatum Life” atsakingu investavimu paremtomis paslaugomis ir raskite tvaresnę vietą savo investicijoms.

Atsakingo investavimo politika

Kai investuojate kartu su „Mandatum Life“, galite būti tikri, kad su Jūsų lėšomis bus elgiamasi atsakingai. Atsakomybė yra pagrindinė Mandatum Life rizikos valdymo proceso dalis ir mes esame įsipareigoję laikyti Jungtinių Tautų atsakingo investavimo principų (angl. UN Principles for Responsible Investment).

Turto valdymas visada apima ir didelę atsakomybę, įskaitant ir klimato srityje. Efektyvus klimato rizikos valdymas yra vienas iš mūsų investicinės veiklos prioritetų ir mes esame įsipareigoję ilgainiui sumažinti anglies dvideginio pėdsaką investicijose.

Daugiau infromacijos apie atsakingo investavimo politikos gaires galite rasti žemiau pateiktoje nuorodoje.

„Mandatum Life“ atsakingo investavimo dokumentai:

Atsakingo investavimo politika
Atsakingo investavimo politika (anglų k.)

30 %

„Mandatum Life” buvo suteiktas aukščiausias įvertinimas pagal JT atsakingo investavimo principus. Pasaulyje tokį įvertinimą pasiekia tik apie 30% šių įsipareigojimų besilaikančios narės.

Uudised

Ateikite į nemokamą konsultaciją

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą


Užpildydami kontaktinę formą Jūs sutinkate, kad Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas tvarkys Jūsų pateiktą asmeninę informaciją siekiant pakviesti Jus į konsultaciją. Formoje nepateikite su sveikata susijusios informacijos.

Noriu gauti rinkodaros informaciją apie Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g.2, Vilnius) (toliau - Mandatum Life) siūlomus produktus bei paslaugas ir sutinku, kad Mandatum Life ar jo įgalioti atstovai kreiptųsi į mane telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) ar elektroniniu paštu su tikslu teikti man rinkodaros informaciją :

Esu informuotas, kad turiu teisę bet kada atšaukti šį savo sutikimą, pateikęs tokį savo prašymą el.paštu info@mandatumlife.lt.

Daugiau informacijos Privatumo politikoje

Ačiū! Artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist

30 %

    „Mandatum Life” buvo suteiktas aukščiausias įvertinimas pagal JT atsakingo investavimo principus. Pasaulyje tokį įvertinimą pasiekia tik apie 30% šių įsipareigojimų besilaikančios narės.