Įmonių grupė „Invalda INVL“ perima „Mandatum Life“ veiklą Baltijos šalyse

„Mandatum Life“ pasirašė susitarimą su investicijų valdymo įmonių grupe „Invalda INVL“, kuriuo įsipareigoja parduoti savo vykdomą veiklą Baltijos šalyse. Pastaraisiais metais „Mandatum Life“ sėkmingai optimizavo verslo augimą Baltijos šalyse ir sukūrė veiklos sinergiją klientams.

Šiandien, 2021 m. birželio 15 d., „Mandatum Life“ pasirašė susitarimą su Lietuvos įmonių grupe „Invalda INVL“ parduoti gyvybės draudimo verslą Baltijos šalyse. Vykdant susitarimą, visas „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslas Baltijos šalyse kartu su darbuotojais perduodamas įmonių grupei „Invalda INVL“. Planuojama, kad perdavimas bus galutinai įvykdytas pirmoje 2022-ųjų metų pusėje.

Veiklą Baltijos šalyse vykdo trys filialai: „Mandatum Life Estija“, „Mandatum Life Latvija“ ir „Mandatum Life Lietuva“. Baltijos šalių filialuose iš viso dirba 83 darbuotojai. „Mandatum Life“ Baltijos šalių filialai klientams teikia gyvybės ir investicinio draudimo paslaugas.

„Sėkmingai reorganizavome ir išplėtojome savo verslą Baltijos šalyse. Siekėme pardavimų per išorinius kanalus augimo ir pasiekėme užsibrėžtus rezultatus. Aukštas klientų ir darbuotojų pasitenkinimo lygis bei geri finansiniai rodikliai rodo, kad veikėme teisinga linkme. Praėjusiais metais buvo peržiūrimos „Mandatum“ verslo strategijos bei prioritetinės sritys, o „Invalda INVL“ pateikė pasiūlymą tinkamiausiu strateginiams pokyčiams laiku“,– teigia vyresnioji viceprezidentė, Baltijos šalių operacijų vadovė Sanna Rajaniemi.

„Džiaugiamės, kad galime sujungti įmonių grupės „Invalda INVL“ 30 metų patirtį investavimo srityje su Šiaurės šalių gyvybės draudimo patirtimi bei tradicijomis Baltijos šalyse. Tai padės pasiūlyti finansinio saugumo ir gerovės sprendimus, kurie dar labiau atitiks kiekvieno kliento poreikius. Didžiausia Baltijos šalyse komanda bei augantis turtas, tiek fizinių, tiek juridinių investuotojų patikėtas valdyti įmonių grupei „Invalda INVL“, įrodo, kad esame pajėgūs investuoti į jau čia dirbančias arba savo veiklą tik pradedančias įmones ir verslus. Tai skatina Baltijos regiono augimą ir vystymąsi“, – pabrėžia „Invalda INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

„Šis veiklos perėmimas yra puiki galimybė augti ir tobulėti tiek esamiems „Invalda INVL“ grupės ir „Mandatum Life“ Baltijos šalių darbuotojams, tiek prisijungiantiems naujiems komandos nariams, norintiems ir žinantiems, kaip kurti finansinę gerovę bei dirbti komandoje, kuri priima pagrįstus sprendimus ir pasiekia gerų rezultatų,“ – prideda Darius Šulnis.

Visos „Mandatum Life“ paslaugos bei draudimo sutartys, sudarytos per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, lieka galioti sutartyse apibrėžtomis sąlygomis – klientams nieko papildomai daryti nereikia.

Veiklos perdavimą turi patvirtinti finansų priežiūros institucijos.

Informacija apie įmones:

Įmonių grupė „Invalda INVL“
„Invalda INVL“ yra viena pirmaujančių investicijų valdymo įmonių grupių Baltijos šalyse – atvira, sparčiai auganti, investuojanti kartu su klientais ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. „Invalda INVL“ grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, aptarnauja daugiau nei 240 tūkstančių klientų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. „Invalda INVL“ grupės įmonėms valdyti patikėtas turtas, kurio vertė siekia 1,3 milijardo eurų – pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privatus kapitalas ir kitos alternatyvios investicijos.

„Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių birža prekiauja „Invalda INVL“ akcijomis nuo 1995 metų. „Invalda INVL“ investicijų valdymo įmonių grupėje dirba daugiau nei 140 darbuotojų.
https://www.invaldainvl.com/lit/lt

Įmonių grupė „Mandatum“
„Mandatum Life Insurance Company Ltd“ („Mandatum Life“) ir „Mandatum Asset Management Ltd“ yra „Mandatum Holding Ltd“ dukterinės įmonės. „Mandatum“ – sėkmingos „Sampo“ įmonių grupės narė, viena iš labiausiai gerbiamų ir mokių įmonių Suomijoje, teikiančių finansines paslaugas. „Mandatum“ teikia finansines paslaugas privatiems, juridiniams bei instituciniams klientams, padeda kurti finansinę gerovę ir sušvelninti galimos rizikos pasekmes. „Mandatum Life“ teikia investicinio draudimo, turto valdymo, taupymo ir investavimo paslaugas, siūlo gyvybės draudimo, pensijų ir įmonių darbuotojų skatinimo sprendimus bei teikia su šiomis veiklomis susijusias konsultacines paslaugas.
https://www.mandatumlife.fi/en/

„Mandatum Life“ Lietuvoje:
„Mandatum Life“ (anksčiau – „Sampo Life“) savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2000-aisiais metais ir teikė gyvybės bei investicinio draudimo paslaugas.

Papildoma informacija:

„Mandatum“ grupė:
Sanna Rajaniemi, vyresnioji viceprezidentė, privačių klientų, klientų aptarnavimo, aljansų ir Baltijos šalių operacijų vadovė, sanna.rajaniemi@mandatumlife.fi, tel. +358 50 424 6655
Hele Soomets, Marketingo ir komunikacijos skyriaus Baltijos šalims vadovė, hele.soomets@mandatumlife.ee, tel. +372 5020 577
Rasa Kasperavičiūtė, Lietuvos filialo vadovė, rasa.kasperaviciute@mandatumlife.lt, tel. +370 686 88631

„Invalda INVL“ grupė:
Darius Šulnis, „Invalda INVL“ prezidentas, Darius.Sulnis@invl.com
Kristina Malevskienė, Komunikacijos vadovė, media@invl.com, tel. +370 686 35626


Similar articles