Mandatum Life LietuvaMandatum Life Lietuva

Mandatum Life klientų aptarnavimo skyriuose priimame tik iš anksto užsiregistravusius klientus, turinčius galiojantį galimybių pasą. Daugiau informacijos čia.

Avalehe slaider

Gyvybės draudimas

 • Gyvybės draudimas

  Gyvybės draudimas gali suteikti finansinį saugumą artimiesiems, jei mylimo žmogaus netektis staiga apkartintų šeimos gyvenimą.

  Sužinokite daugiau

 • Kritinių ligų draudimas

  Kas penktam lietuviui diagnozuojamas vėžys ar kita sunki liga. Kritinių ligų draudimo išmoka gali būti reikšminga papildoma finansinė apsauga, padėsianti po sunkios ligos grįžti į normalų gyvenimą.

  Sužinokite daugiau

 • Nelaimingų atsitikimų draudimas

  Neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo ir traumų dėl nelaimingo atsitikimo draudimo išmokos padėtų jaustis finansiškai saugiai, kol sveiksite. Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju gyvybės draudimo išmoka bus išmokama Jūsų paskirtiems ir draudimo sutartyje nurodytiems naudos gavėjams.

  Sužinokite daugiau

Registruokitės konsultacijai

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą


Užpildydami kontaktinę formą Jūs sutinkate, kad Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas tvarkys Jūsų pateiktą asmeninę informaciją siekiant pakviesti Jus į konsultaciją. Formoje nepateikite su sveikata susijusios informacijos.

Noriu gauti rinkodaros informaciją apie Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g.2, Vilnius) (toliau - Mandatum Life) siūlomus produktus bei paslaugas ir sutinku, kad Mandatum Life ar jo įgalioti atstovai kreiptųsi į mane telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) ar elektroniniu paštu su tikslu teikti man rinkodaros informaciją :

Esu informuotas, kad turiu teisę bet kada atšaukti šį savo sutikimą, pateikęs tokį savo prašymą el.paštu info@mandatumlife.lt.

Daugiau informacijos Privatumo politikoje

Ačiū! Artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.
Captcha failed. Please try again.