Dėl investicinės krypties „Mandatum Life Allocation Equity“

Informuojame, kad bendrovė Mandatum Life Insurance Company Limited (Suomija) nusprendė įtraukti į investicinio krepšelio „Mandatum Life Allocation Equity“ sudėtį alternatyvių investicijų bei pakeisti investicinio krepšelio pavadinimą.

Atsižvelgdamas į investicinio krepšelio pavadinimo pakeitimą, 2020 m. rugsėjo 15 d. Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (toliau – Mandatum Life Lietuva) investicinės krypties „Mandatum Life Allocation Equity“ pavadinimą pakeis į „Mandatum Life Allocation Equity+“.

Pagal atnaujintą investicinio krepšelio investavimo strategiją įprastomis sąlygomis apie 15 proc. investicinio krepšelio turto bus investuojama į alternatyvias investicijas. Šis alternatyvių investicijų įtraukimas kartu su investicijomis į akcijas suteikia diversifikavimo naudą, pagerindamas investicinio krepšelio grąžos ir rizikos santykį. Mandatum Life krepšeliuose alternatyvios investicijos apima įvairias investicijas į privačių skolų, nekilnojamo turto ir privačių akcijų fondus.

Mandatum Life Lietuva rekomenduoja atidžiai peržiūrėti ir įsitikinti, kad Jūsų draudimo sutartyje nurodytos investicinės kryptys vis dar atitinka Jūsų investavimo tikslus ir rizikos tolerancijos lygį.

Klientai, turintys „Mandatum Life Allocation Equity“ kryptį sukaupto kapitalo ar investavimo plano sudėtyje, neprivalo imtis jokių veiksmų.

Primename, kad sukaupto kapitalo dydį galima peržiūrėti E-gyvybės sistemoje ar mobilioje programoje. Informaciją apie visas siūlomas investicines kryptis, investicinių vienetų kainų kitimą bei investicinę grąžą, galite rasti mūsų interneto svetainėje www.mandatumlife.lt, skiltyje Investavimas.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis telefonu (5) 210 93 90 arba elektroniniu paštu info@mandatumlife.lt

Nuoroda į „Mandatum Life Allocation Equity+“ investicinio krepšelio Pagrindinės informacijos dokumentą (PID): Spausti čia (galioja nuo 2020-09-15).

 


Similar articles