Darbas Mandatum Life

Capture

,,Mandatum Life” – finansines paslaugas teikianti įmonė, kurioje dirba daugiau kaip 500 finansų ir draudimo sričių specialistų.


Karjeros galimybės „Mandatum Life“

Pagrindinės mūsų veiklos sritys – gyvybės draudimas, investicijos ir turto valdymas. Mūsų teikiamos paslaugos padeda klientams pasiekti finansinę nepriklausomybę ir saugumą prisitaikant prie nenuspėjamų gyvenimo įvykių. Didžiausias mūsų tikslas ir troškimas – teikti naudą savo klientams.

Darbas įmonėje „Mandatum Life“ yra orientuotas į tikslus ir kupinas iššūkių. Mūsų komandoje dirba motyvuoti specialistai, visada siekiantys geriausio rezultato ir atliekantys labai skirtingas užduotis. Populiariausios pareigos įmonėje „Mandatum Life“ – pardavimų projektų vadovai, svarbių klientų projektų vadovai, sutarčių administravimo specialistas. Palaikomąsias funkcijas mūsų įmonėje atlieka informacinių technologijų, finansų valdymo, teisės, draudimo rizikos vertinimo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir rinkodaros specialistai.

Šiuo metu ieškome Draudimo tarpininkų.

„Mandatum Life“ užtikrina, kad visi darbuotojai turėtų galimybę dirbti sėkmingai ir būtų patenkinti

Manome, kad investuoti į darbuotojus – tai investuoti į įmonės sėkmę. Tikime, kad patenkinti darbu žmonės padeda užtikrinti klientų pasitenkinimą, uždirba pelną įmonei bei suteikia naudą žmonėms. Labai vertiname darbuotojų pasitenkinimą, nes kai darbuotojai laimingi, laimingi ir klientai, o tai tiesiausias kelias į įmonės finansinę sėkmę.Untitled


Mūsų vertybės

NAUDA KLIENTUI | DIDŽIAUSIAS AKTYVUMAS | ATVIRAS KALBĖJIMAS | VIENA KOMANDA | DRĄSUS IŠSKIRTINUMAS | NORAS LAIMĖTI


Kodėl verta rinktis „Mandatum Life“?

Tarptautinė įmonė, teikianti pirmenybę lygybei

„Mandatum Life“ – sėkmingai dirbančios įmonių grupės „Sampo Group“ narė, kurios pagrindinė buveinė įsikūrusi Helsinkyje. Mūsų verslo padaliniai veikia visame Baltijos regione, todėl darbas įdomesnis, o darbuotojai turi galimybę bendradarbiauti su skirtingų kultūrų atstovais.

Glaudūs darbuotojų ryšiai

Sakydami, kad mūsų darbuotojų tarpusavio santykiai yra itin glaudūs, nė kiek neperdedame. Mes iš tiesų palaikome vienas kitą kiekviename žingsnyje – ir džiaugsme, ir varge. Kartu esame patyrę ir smagių, ir skaudžių akimirkų. Tačiau visada žinome, kad galime pasikliauti stipria komanda, siekiančia bendro tikslo. Mūsų darbuotojai – labai ištikimi, todėl vidutiniškai „Mandatum Life“ žmonės išdirba po 7 metus.

Mes ugdome profesinius įgūdžius

Savo veikloje remiamės principu „70/20/10“. 70 proc. profesinių įgūdžių įgyjama dirbant, 20 proc. – pasitelkiant kitus darbuotojus, o likę 10 proc. – per įmonėje organizuojamus mokymus.

Kiekvienas darbuotojas gali kartą per metus dalyvauti savo pasirinktuose mokymuose (mokymai turi būti susiję su jo pareigomis). Mokymosi poreikiai aptariami metiniame pokalbyje su padalinio vadovu. Didesni mokymų renginiai organizuojami vienam įmonės padaliniui arba visiems Baltijos šalių padaliniams.

Jūs mums svarbūs

Kartu švenčiame jūsų gimtadienius ir paminime kitus svarbius įvykius. Pavyzdžiui, vaiko gimimo proga darbuotojui mokame premiją, o pirmokų tėvai rugsėjo 1 – ąją gali visą dieną praleisti su vaikais. Taip pat rūpinamės darbuotojų sveikata ir apdovanojame lojalius darbuotojus.

Mes mokame rezultatą atitinkančius atlyginimus

Pardavimų darbuotojai gauna priedą prie įprasto atlyginimo. Kiti darbuotojai dalyvauja kasmetinėje Atlygio už nuopelnus programoje.


,,Kiekviena diena Mandatum Life – tai nauji atradimai, žinios, susitikimai su naujais žmonėmis, diskusijos, seminarai bei kelionės. Kiekviena diena čia – tai nuolatinis tobulėjimas ir keitimasis patirtimi, veikla įmonėje ir už jos ribų. Kiekvieno iš mūsų pasiekimai aptariami ir visapusiškai įvertinami. Drąsiai galiu teigti, kad Mandatum Life pakeitė mano požiūrį į gyvenimą ir vertybes. Nieko nėra maloniau, kaip gauti padėką iš kliento, kuriam padėjai išsiaiškinti jo finansinius poreikius ir juos įgyvendinti. Čia – geriausia vieta dirbti!”

Untitled

Erika Mozūraitienė
Išorinių kanalų pardavimų vadovė


Dirbkite su mumis2018-03-14 13_17_34-kollaasi_50x50_hissiaula_FINAL (002) - Windows Photo Viewer

Darbuotojus renkamės labai kruopščiai. Mums svarbu, kad darbuotojai būtų kompetentingi savo srityje ir papildytų mūsų kolektyvą savo patirtimi ir asmeninėmis savybėmis.
Tikime, kad kandidato mąstymas ir požiūris į pasaulį –  labai svarbus. To neišmokstama, o darbo įgūdžius ir kompetencijas galima lavinti.

Net jei nesiūlome Jūsų lūkesčius atitinkančių pareigų, paraiškas galite siųsti mūsų bendruoju el. paštu info@mandatumlife.lt. Jei norėtumėte gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis bendruoju telefonu +370 521 09390.