Mandatum Life LietuvaMandatum Life Lietuva

Gerbiami klientai, remdamiesi Vyriausybės nutarimu, nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Mandatum Life atstovybėse priimsime klientus, turinčius galiojantį galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą, ir TIK iš anksto užsiregistravus. Kviečiame visais rūpimais klausimais skambinti Vilniuje 8 5 210 9390, Kaune 8 37 460087, Klaipėdoje 8 46 219489 arba rašyti info@mandatumlife.lt (nurodant savo kontaktinį telefono numerį). Būkite sveiki ir saugokite save bei artimuosius – Jūsų Mandatum Life.

Aktuali informacija apie situaciją rinkose ir D.U.K.

Koronaviruso plitimas lėmė finansinių rinkų nuosmukį ir sudarė sąlygas viso pasaulio ekonominės aplinkos neapibrėžtumui.

Ilgalaikiams investuotojams ir lėšas taupantiems asmenims svarbiausia išlikti ramiems rinkų svyravimų metu ir laikytis pasirinkto investicinio plano.

Šiame puslapyje rasite apibendrintus atsakymus į aktualius ir dažniausiai užduodamus klausimus.

Vaizdo įrašai:

Nauja rinkų apžvalga (2021.10.13) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.09.16) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.08.16) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.05.13) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.04.14) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.03.12) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.02.11) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2021.01.14) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.12.17) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.11.11) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.10.15) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.09.16) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.07.16) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.06.10) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.05.15) Vaizdo įrašą rasite čia.

Rinkų apžvalga (2020.04.15) Vaizdo įrašą rasite čia.

Situacija rinkose – kokie galimi scenarijai?“  (2020.03.27 ) Vaizdo įrašą rasite čia.

Teenused

1.

Kaip dabar turėtų elgtis investuotojas?

Žvelgiant į istorinius pavyzdžius, recesijos laikotarpiai skyrėsi savo mastu ir priežastimis, dėl kurių jos kilo. Šiuo atveju, situacija kyla ne iš ekonominės aplinkos, todėl dabartinė padėtis ženkliai skiriasi nuo įprastų finansinių krizių. Istoriškai, recesijos laikotarpiai trukdavo nuo kelių mėnesių iki dvejų metų.

Esant dabartinei situacijai, investuotojai gali padaryti dviejų tipų klaidas:

  • Pardavęs visas turimas investicijas, investuotojas praranda galimybę susigrąžinti buvusią investicijų vertę, jei rinkos greitai atsigaus ir kainos vėl pakils.
  • Ženkliai padidindamas (ar keisdamas) rizikos lygį, investuotojas gali per anksti įsigyti investicijas, jei kainų mažėjimo tendencija tęsis.

Todėl, esant tokiai situacijai, investuotojui išmintinga ir tikslinga laikytis savo turimos ilgalaikės investavimo strategijos. Remiantis trumpalaikėmis perspektyvomis, nėra pagrindo daryti reikšmingus strategijos pakeitimus, nebent yra pasikeitusi investuotojo finansinė padėtis ar investavimo tikslai.

2.

Ar vyksta nauja finansinė krizė?

Finansų krizes sukelia griūnantis pasitikėjimas finansų sistema. Esant dabartinei ekonomikos ir rinkos suirutei, pasitikėjimas finansų sistema išlieka gana stabilus, nors daugelio finansinių priemonių kainų pokyčiai buvo reikšmingi.

Greita pastarųjų savaičių centrinių bankų ir vyriausybių reakcija į susiklosčiusią situaciją, rodo, kad jie pasimokė iš buvusios finansų krizės. Dedamos didžiulės pastangos išsaugoti pasitikėjimą finansų sistema ir užtikrinti jos funkcionavimą.

Manoma, kad bendra koronaviruso įtaka pirmąjį metų pusmetį bus neigiama, tačiau pasaulinės recesijos tikimybė išlieka maža. Atkreiptinas dėmesys į vyriausybių ir centrinių bankų ekonominės paramos programų mastą. Palūkanų normos jau sumažintos ir padidintas pinigų lygis, kad būtų sumažintas koronaviruso poveikis pinigų rinkoms ir verslui.

3.

Kokios yra koronaviruso ekonominės pasekmės?

Koronaviruso plitimo ekonominės pasekmės priklausys nuo priemonių, kurių imamasi siekiant užkirsti kelią virusui ar sustabdyti jo plitimą, ir nuo šių priemonių taikymo trukmės.

Padėties raidos vertinimą apsunkina tai, kad sunku numatyti, kokios priemonės bus taikomos verslo ir valstybės lygmeniu, bei epidemijos trukmę.

Kinijoje blogiausias viruso sklaidos etapas truko apie 24 dienas, todėl tiesioginis neigiamas poveikis Kinijos ekonomikai greičiausiai turėtų atsispindėti šių metų I-ojo ketvirčio finansiniuose rezultatuose, o atsigavimo ir ekonomikos spartėjimo reikia tikėtis antroje metų pusėje.

Jei ligos sklaida Vakaruose vyktų pagal tą patį scenarijų ir modelį, didžiausias pasaulio ekonomikos poveikis, tikėtina, pasireikštų II-ąjį šių metų ketvirtį, o atsigavimas prasidėtų metų pabaigoje.

Tai, kaip JAV reaguos į epidemiją per ateinančias kelias savaites, turės didelės reikšmės visai finansų rinkos raidai.

4.

Kaip viruso pandemija veikia verslo rezultatus ir pelningumą?

Koronaviruso poveikis įmonių pelningumui neabejotinai yra neigiamas. Pagrindiniai iššūkiai, be mažėjančios paklausos, yra apyvartinio kapitalo pakankamumas ir refinansavimo galimybės neramumų, su kuriais susiduria ekonomika ir rinkos, metu.

Prieš įmonėms paskelbiant apie šių metų I-ojo ketvirčio pajamas, bus pateikiami įvairūs įspėjimai apie pakoreguotą įmonių pelną.

JAV kompanijų iki koronaviruso protrūkio numatyta aštuonių procentų pajamų augimo prognozė bus iš esmės peržvelgta ir ženkliai sumažinta. Europoje visų metų pajamų augimo prognozė jau dabar yra neigiama.

Rinkos susidurs su pastebimai dideliais kapitalo rinkų kainų svyravimais, iki kol pagerės ekonomikos ir pelno prognozių tikslumas, reaguojant į suvaldytą ir pasibaigusią viruso plėtrą.

Uudised

Dėl draudimo taisyklėse numatytų nedraudžiamųjų įvykių, susijusių su nepaprastosios padėties įvedimu

Nepaprastosios padėties paskelbimas dėl koronaviruso (COVID-19) (jeigu tokia padėtis būtų paskelbta) nebus laikomas nedraudžiamojo įvykio aplinkybe ir, sprendžiant ar įvykis yra draudžiamasis ar ne, į nepaprastosios padėties paskelbimą nebus atsižvelgiama.

Konsultantai

Jei turite klausimų kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus - konsultuosime Jus telefonu ir mielai padėsime nuotoliniu būdu išspręsti kilusius klausimus.

Susisiekite »

Svarbi informacija klientams

Dėmesio! Gerbiami klientai, Nuo kovo 16 d. paskelbus karantiną Lietuvoje, Mandatum Life atstovybėse susitikimai su klientais galimi tik išskirtiniais atvejais – iš anksto užsiregistravus. Visais rūpimais klausimais prašome skambinti: Vilniuje 8 5 210 9390, Kaune 8 37 460087, arba rašyti info@mandatumlife.lt (nurodant savo kontaktinį telefono numerį) – konsultuosime Jus telefonu ir mielai padėsime nuotoliniu būdu išspręsti kilusius klausimus.
Būkite sveiki ir saugokite save bei artimuosius – Jūsų Mandatum Life.

Mandatum Life-ist

Registruokitės konsultacijai

Paskambinkite mums +370 5 210 9390 arba užpildykite kontaktinę formą


Užpildydami kontaktinę formą Jūs sutinkate, kad Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas tvarkys Jūsų pateiktą asmeninę informaciją siekiant pakviesti Jus į konsultaciją. Formoje nepateikite su sveikata susijusios informacijos.

Noriu gauti rinkodaros informaciją apie Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas (filialo kodas 300625720, buveinės adresas Saltoniškių g.2, Vilnius) (toliau - Mandatum Life) siūlomus produktus bei paslaugas ir sutinku, kad Mandatum Life ar jo įgalioti atstovai kreiptųsi į mane telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) ar elektroniniu paštu su tikslu teikti man rinkodaros informaciją :

Esu informuotas, kad turiu teisę bet kada atšaukti šį savo sutikimą, pateikęs tokį savo prašymą el.paštu info@mandatumlife.lt.

Daugiau informacijos Privatumo politikoje

Ačiū! Artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist