7 faktai apie kritinių ligų draudimą

Nuotrauka

Užklupus sunkiai ligai, vienkartinė kritinių ligų draudimo išmoka šiek tiek sumažina bent jau finansinius rūpesčius ir leidžia susitelkti į svarbiausią – gydymą.

1. Sudėtingiausi gyvenimo pokyčiai dažnai būna susiję su netikėtai užklupusia sunkia liga. Daugelis asmenų pasveiksta, tačiau gyvenimo kokybė neabejotinai pasikeičia. Vien socialinių išmokų gali nepakakti, kad padengtumėte ligos metu, taip pat laikino nedarbingumo, susijusio su liga, patirtas išlaidas. Vienkartinė kritinės ligos draudimo išmoka suteikia galimybę savo kasdienybę planuoti lanksčiau ir atsižvelgiant į jūsų poreikius. Pinigus galite naudoti taip, kaip jums reikalinga.

2. Kritinių ligų draudimas yra draudimo išmoka, kurios gavimo pagrindas yra diagnozuota kritinė liga arba atlikta medicininė procedūra, atitinkanti draudimo taisyklėse numatytas sąlygas. Kritinių ligų draudimas yra draudimo išmoka, kurios gavimo pagrindas yra diagnozuota kritinė liga arba atlikta medicininė procedūra, atitinkanti draudimo taisyklėse numatytas sąlygas. Kritinių ligų sąrašas: https://www.mandatumlife.lt/gyvybes-draudimas/kritiniu-ligu-draudimas/.

3. Užklupus sunkiai ligai, svarbu greitai gauti geriausią įmanomą gydymą. Kritinių ligų draudimas sumažina dėl to patiriamas finansines išlaidas.

4. Dėl ištikusios kritinės ligos sumažėja ir asmens pajamos, o tai gana rimtas smūgis asmeniniams ir visos šeimos finansams. Kritinių ligų draudimas turėtų būti labai aktualus ir asmenims, gyvenantiems šeimose ir auginantiems nepilnamečių vaikų, taip pat kartu su sutuoktiniu turintiems didelę būsto paskolą. Kritinių ligų draudimas gali būti viena iš gyvybės draudimo apsaugų.

5. Rekomenduojama kritinių ligų draudimo suma yra suma, atitinkanti negautas asmens pajamas už metus. Draudimo sumą galima keisti ir vėliau, jau apsidraudus kritinių ligų draudimu.

6. Kritinių ligų draudimu draudžiame vaikus nuo 2 mėnesių ir asmenis iki 64 metų. Prieš įsigydami draudimą, turėsite užpildyti klausimyną apie savo sveikatos būklę.

7. Norėdamas gauti kritinių ligų draudimo išmoką apsidraudęs asmuo gali dėl jos kreiptis, bet kuriuo gyvenimo metu, bet ne anksčiau nei 30 dienų po ligos diagnozės patvirtinimo ar atliktos procedūros.

 


Similar articles